close
تبلیغات در اینترنت

۱۰ نکته برای موفقیت یک پروژه


درباره سايت درباره سايت
مهندسی مدیریت پروژه
به سایت مهندسی مدیریت پروژه رفسنجان خوش آمدید

موضوعات موضوعات

مهندسی مدیریت پروژه

معرفی کامل رشته(جدید)

بیمه نامه مهندسی

سوگند نامه مهندسی

رشته مهندسی مدیریت پروژه در لیست رشته های مهندسی عمران

برنامه کلی کلاسهای مهندسی مدیریت پروژه

دانلود جزوه

دانلود انواع جزوه مکانیک خاک

دانلود حل تمرین های مکانیک سیالات

جزوه هیدرولیک

جزوه مقاومت مصالح1

جزوه مکانیک سیالات

جزوه درس مدیریت ایمنی کارگاه

دانلود جزوه مبانی برق

جزوه درس معادلات دیفرانسیل

جزوه امتحانی درس طراحی معماری و شهرسازی

دانلود کتاب حل تمرین استاتیک هیبلر

دانلود حل تمرین مقاومت مصالح بیرجانسون ویرایش سوم

جزوه تحلیل سازه 1

جزوه تحلیل سازه2

طراحی اجرایی 1 ( بتن آرمه)

- طراحی اجرایی 2(سازهای فولادی)


آرشيو آرشيو

1395

1394

1391

1390


نويسندگان نويسندگان

admin (108)

pme (0)


جستجوگر پيشرفته سايت
خوش اومدی

                                              به سایت "مهندسی مدیریت پروژه رفسنجان" خوش آمدید.
سخن مدیر  : در این سایت به طور تخصصی به ارائه مطالبی در مورد رشته جدید "مهندسی مدیریت پروژه" و مباحث مرتبط با آن پرداخته می شود.این سایت شخصی است و به مدیریت بچه های مهندسی مدیریت پروژه رفسنجان اداره می شود.  

توجه : برای دسترسی به مطالب و پست های قبلی سایت از "موضوعات" در سمت راست سایت استفاده کنید.
توجه : تالار گفتمان فعال است.
شما می توانید از طریق تالار گفتمان با بقیه کاربران سایت در زمینه های مختلف به بحث و مبادله اطلاعات بپردازید. 

هیتر جت


هیتر,هیتر تابشی,جت هیتر,هیتر سقفی,بخاری فن دار,بخاری کارگاهی,هیتر موشکی,جت هیتر مرغداری,هیتر گلخانه,هیتر کارخانه,heater,هیتر گازی,هیتر گازوئیلی سیستم های گرمایشی تولید شده در گروه صنعتی صبا هواساز در مدل های هیتر، جت هیتر ،هیتر موشکی،یونیت هیتر،هیتر کابینتی ،کوره هوای گرم و بخاری صنعتی ساخته و به بازار عرضه می شوند با پیاده سازی آخرین تکنولوژی های صنایع گرمایشی و الگو برداری از سیستم های گرمایشی اروپایی با کیفیت بالا و مصرف کم انرژی باعث ایحاد تحول در سیستم های گرمایشی کشور شده اند. تنوع مدل،تنوع ظرفیت و هم چنین قابلیت سفارشی سازی سیستم های گرمایشی از دیگر امتیازاتی است که گروه صنعتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد جت هیتر یا همان هیتر موشکی یکی از پرفروش ترین محصولات گروه صنعتی می باشد که در مدل گازی،گازوئیلی و دوگانه تولید می شوند.هیتر جت-هیتر موشکی - در مدل های دود کش دار و بدون دودکش و دو موتوره تولید می شود.

هیتر
هیتر تابشی
جت هیتر
هیتر سقفی
بخاری فن دار
بخاری کارگاهی
هیتر موشکی
جت هیتر مرغداری
هیتر گلخانه
هیتر کارخانه
heater
هیتر گازی
هیتر گازوئیلی
یونیت هیتر
هیتر کابینتی
کوره هوای گرم
بخاری صنعتی
هیتر چیست
هیتر صنعتی
تولید هیتر
فروش هیتر
قیمت هیتر کابینتی
هیتر موشکی مرغداری
بخاری گازی فن دار
بخاری تابشی سقفی
بخاری صنعتی گازدار
بخاری تابشی
هیتر جت

یونیت هیتر (به انگلیسی: Unit heater) دستگاهی است که ار آن برای گرم کردن فضاهای بزرگ نظیر سالنهای سرپوشیده، سالن‌های کارخانجات و ... استفاده می‌شود.

یونیت هیتر از قسمتهای زیر تشکیل شده است:

کویل با لوله‌های پره دار که در داخل آن آب گرم، داغ و یا بخار به عنوان حامل انرژی حرارتی جریان دارد بر حسب نوع یونیت هیتر ممکن است کویل صاف، مکعبی شکل، گرد و یا دایره‌ای شکل باشد.
پروانه و یا فن که وسیله عبور دادن هوا از کویل و به جریان انداختن هوا در داخل فضای گرم شونده را بر عهده دارد. این فن بر حسب ظرفیت و فشار هوادهی ممکن است از نوع ملخی و یا سانتریفوژ باشد.
پره‌های جهت دهنده هوا که بوسیله آنها می‌توان هوای خروجی از یونیت هیتر را به قسمتهای مختلف محل گرم شونده هدایت کرد
کابینت و یا محفظه که پروانه و کویل در داخل آن و پره‌های جهت دهنده هوا بروی آن نصب شده است.
مقدار حرارتی که یک یونیت هیتردر مدت زمان ۱ ساعت در فشار هوای ۱ اتمسفر با درجه حرارت ورودی ۲۰۰ درجه فارنهایت و افت درجه حرارت ۲۰ درجه فارنهایت و درجه حرارت هوای ورودی به کویل ۶۰ درجه فارنهایت به محیط منتقل می‌کند اگر بدون کانال باشد قدرت حرارتی استاندارد نامیده می‌شود.۱۰ نکته برای موفقیت یک پروژه


اگر می خواهید پروژه خود را با موفقیت به انجام برسانید توصیه می گردد نگاهی به این ده نکته داشته باشید.

۱- آغاز کردن: قبل از شروع پروژه از اینکه نیازمندی های مشتری به طور کامل تعریف شده است اطمینان حاصل کنید. شما نیازمند آن هستید که به درستی بدانید پروژه و اجزای آن را چه موقع و به چه کسی باید تحویل دهید. حتما سعی کنید مشخصات پروژه را به طور رسمی نوشته و به امضاء مشتری برسانید. این سند باید ملاک اندازه گیری موفقیت های شما باشد.

۲- مشارکت مشتری: همواره سعی کنید مشتری را در سراسر چرخه عمر پروژه درگیر نمایید. مشارکت مشتری در تحلیل، طرح ریزی و همچنین اجرای پروژه بسیار ضروری است بدین منظور هیچ نیازی نیست به دنبال تایید از سوی مشتری باشید فقط کافیست اطلاع رسانی لازم را به وی انجام دهید.

۳- قیدهای زمانی: قیدهای زمانی تحویل پروژه را کوتاه و واقعی برقرار کنید. هیچ گاه با قیدهای زمانی طولانی موافقت نکنید. در صورت نیاز پروژه را به زیر پروژه های کوچک تر مثلا شش ماهه تقسیم کنید.

۴- رویدادهای پروژه: قیدهای زمانی پروژه را به رویدادهای مناسب که قطعات قابل اندازه گیری کار هستند تجهیز کنید. سررسیدهای تحویل را به رویدادهای پروژه بیفزایید و همواره سعی کنید تحویل به موقع داشته باشید و اگر این مهم رخ نداد هر چه زودتر این تاخیر را با مشتری درمیان بگذارید.

۵- ارتباطات: اطمینان حاصل کنید که اطلاعات درست، به موقع اطلاع رسانید می شود. تولید گزارش کارهای هفتگی و برگزاری جلسات رسمی گروه پروژه از اهیمت به سزایی برخوردار است.

۶- دامنه کاری پروژه: تنها با تغییراتی که تاثیری بر زمانبندی پروژه ندارند موافقت کنید. در صورت نیاز به گسترش زمانبندی پروژه، مطمئن شوید که مشتری با تغییرات دامنه کاری پروژه موافق است.

۷- کیفیت: کیفیت آنچه را که تحویل می دهید در بالاترین سطح ممکن حفظ کنید. همواره کیفیت را بازنگری کنید و هیچ گاه از آن فاصله نگیرید. فرآیند تصدیق ستانده های پروژه را اجرا کنید بدین منظور اعضای گروه پروژه می توانند در این بازنگری مشارکت نمایند. آنگاه یک بازنگری برون سازمانی (کارفرمای مجازی) به منظور حصول اطمینان از اینکه کیفیت راه حل های توصیه شده نیازها و انتظارات مشتری را برآورده می نماید انجام دهید.

۸- پیامدها: به محضی که پیامدهای ناگوار و مخاطرات را شناسایی کردید آنها را قبل از آنکه تاثیری بر پروژه داشته باشند اولویت بندی و حل کنید و بدین ترتیب مخاطرات و پیامدها را به حداقل برسانید.

۹- ستانده ها: هر گاه ستانده ای آماده شد آن را به صورت رسمی به مشتری تحویل دهید و از مشتری درخواست کنید فرم تصویب ستانده را که نشان می دهد نیازها و انتظارات ایشان برآورده شده است تایید کند تنها در این صورت می توانید مطمئن شوید که ۱۰۰% کار این ستانده پایان یافته است.

۱۰- گروه پروژه: پروژه های بزرگ توسط گروه های بزرگ انجام می شوند. تا جایی که امکان پذیر است از بهترین افراد درخواست همکاری نمایید و به منظور یافتن چنین افرادی به اندازه لازم وقت اختصاص دهید. این وقت گذاشتن بعدا باعث می شود در زمان اجرای پروژه از سرعت بالایی برخوردار شوید. به خاطر داشته باشید ایجاد انگیزه در افراد مناسب کار آسان تری است. به آنها چشم انداز پروژه را نشان دهید و مشخص نمایید برایشان که چگونه می توانند به آن دست یابند. به آنها اعتقاد و اطمینان داشته باشید. احساس مطلوبی در آنها پدید آورید. در این حالت است که آنها به طور تعجب آوری کار خواهند کرد و این آن چیزی است که انتظار دارید.

بکاربستن این ۱۰ نکته می تواند موفقیت پروژه شما را تضمین نماید.

بازديد : 335 بار دسته بندي : ۱۰ نکته برای موفقیت یک پروژه نظر دهيد! [ ]


پيوند ها پيوند ها'

تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک

 • خرید اینترنتی سی دی و دی وی دی

  کانال تلگرام شهرها

  آپلود عکس

  دانلود آهنگ جدید

  دانلود انیمیشن

  دانلود فیلم جدید

  دانلود سریال

  دانلود رایگان

  آنلاک آیفون

  خرید اپل آیدی معتبر

  خرید و فروش خودرو

  فروش خودرو

  خرید خودرو

  خرید لایک اینستاگرام

  افزایش فالوور اینستاگرام

  خرید فالوور اینستاگرام

  طراحی داخلی

  خرید فیلتر شکن

  خرید سرور مجازی انگلیس

  مشاوره پایان نامه ارشد

  خرید گیفت کارت گوگل پلی

  بهترین سایت مد و زیبایی

  پرورش بلدرچین

  رمضان سال 95

  اخبار فوتبال

  جی پی اس گارمین

  چاپ کاتالوگ و بروشور

  خرید جم کلش رویال

  دانلود آهنگ جدید
 • بک لينک بک لينک